Logo

Zlaten Retriver bara zenska za parenje

Број на оглас: 3311252 | Објавен на: 03.07.2019, 23:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Dve godisen so pedigre bara zenka za parenje. Ima ubava gradba, so nezno belo krzno.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Stojan