Logo

TURAN 1.9

Број на оглас: 3311685 | Објавен на: 20.07.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 71 kw / 97 ks

Цена: 4.199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Tel. 071 531 001
Tel. 071 531 001
Dolniot broj ne e vo funkcija za ovoj oglas. Barajte na viber.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач