Logo

BELGISKI OVCAR

Број на оглас: 3312002 | Објавен на: 12.07.2019, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


KUCETO E 10MESECI STARO MAJKA GERMANSKI OVCAR SO PEDIGRE TATKO BELGISKI SO PEDIGRE....BARAJTE NA 078 451 424 GORAN 078 451 424 GORAN

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач