Logo

MED VO PITA

Број на оглас: 3312427 | Објавен на: 08.06.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Prodavam med vo pita Ima I ceden na malo i na golemo.(taze2019).

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ЗЛАТКО

Потврден огласувач