Logo

puch poni pony

Број на оглас: 3312494 | Објавен на: 16.10.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Puch

Вид: Скутер

Година: 1980

Модел: puch pony poni oldtimer old timer

Километри: 500000

Цена: 450 €
500 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


pony express 1972godina
ispravno sacuvan

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ayan

Потврден огласувач