Logo

Prekrasna Masa i stolici EFTINO

Број на оглас: 3312816 | Објавен на: 11.07.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.900 МКД
6.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa i stolici Odlicno socuvani.Dobra cena moze da se vidat vo sekoe vreme Telefon za kontakt 075 652 470

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 فلاتكو راسكا

Потврден огласувач