Logo

tepisi natural mnogu socuvani evtino

Број на оглас: 3312836 | Објавен на: 18.07.2019, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 70 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tepisi natural ista sara i golemina dvata se 4*3

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  pance

Потврден огласувач