Logo

Se prodava Opel vectra 2.2 benzin na delovi

Број на оглас: 3313127 | Објавен на: 11.05.2020, 21:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel vektra 2003 godina. Bemzin., 2.2 motor na delovo.
Poveke informacii na telefon 075410794 Mile

 Струмица    Општина:Василево

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач