Logo

MAŚINA ZA SUŠENJE ALIŚTA BAUKNECHT🇨🇭

Број на оглас: 3313148 | Објавен на: 10.07.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.499 МКД
6.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MAŚINA ZA SUŠENJE ALIŚTA BAUKNECHT . 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 SWISS PRODUCT 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Top sostojba 100% ispravna,mnogu malku koristena,najkvalitetna sušara vo svetot⭐️

TEL:078220006

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Almir

Потврден огласувач