1 / 9
Se izdava deloven prostor od 100m2 vo centarot na Prilep
1 €
24.05.2022 19:30

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Se izdava deloven prostor od 100 m2 vo centarot, na ul."Kuzman Josifoski" okulu 100 m od Domot na kultura"Marko Cepenkov".Objektot moze da se prilagodi spored potrebite na zakupuvacite (celosno otvoren,pregraden),raspolaga so sopstven parking.Informacii na tel 076 408 950

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Kristina
Потврден огласувач
070650772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам