Logo

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS 2005 god PREKRASNA

Број на оглас: 3313486 | Објавен на: 17.09.2019, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 4.099 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam seat altea 1.9 tdi 105 ks 2005 godina registrirana cela godina vo oflicna sostojba so klima elektrika na site 4 prozori greaci na sedista sme eto e nov set za kumplug itn....so eden zbor kolata e besprekorna se gleda i na slikite....mesecen zelen karton...napraven e redoven servis pred 1000 km.....

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  deki

Потврден огласувач