Logo

Se prodava odlicen Passat 2007g

Број на оглас: 3313620 | Објавен на: 17.07.2019, 21:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicen Passat 2007g 1.9tdi 105konja. Passatot e zacuvan perfektno bez denar vlog, servisiran redovno so kamen podvozje, enterier, prva boja bez nikakvi farbanja, registriran do januari 2020g. Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata. Tell za kontakt: 070 601 450

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач