Logo

TOYOTA AYGO 1.0 50KW 2006 - AutoBERN

Број на оглас: 3313833 | Објавен на: 14.09.2019, 20:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Aygo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава TOYOTA AYGO 1.0 50KW 70ks 2006 година.Од опрема поседува :
-Клима,
-Електрика на прозори,
-Серво,
-ABS,
-Алумински бандажи со гуми во солиднс состојба,
-Фабричко CD mp3 радио,
-Увоз од Швајцарија со платени сите давачки до регистрација,
-Можна замена.

Повелете во AutoBERN

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  AutoBERN

Потврден огласувач