Logo

BMW 530D 160KW 2004 - AutoBERN

Број на оглас: 3313885 | Објавен на: 16.02.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 6.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава BMW 530D 160KW 218KS 2004 година.Од опрема поседува :
-Автоматска двозонска клима,
-Електрика на ретровизори и прозори,
-Магленки,
-Кожен волан подесив по височина и длабочина со команди за радио,
-Фабричко CD mp3 радио со голема навигација,
-Паркинг сензори,
-Алумински бандажи со гуми во одлична состојба,
-Увоз од Швајцарија со платени сите давачки до регистрација,
-Можна замена.

Повелете во AutoBERN

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 AutoBERN

Потврден огласувач