Logo

Nova pravosmukalka

Број на оглас: 3314486 | Објавен на: 20.08.2019, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Nova, nekoristena pravosmukalka fuego. Tel.077 705 938

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Zoja

Потврден огласувач