1 / 5
Valjak za Moleraj - Krecenje
750 МКД
24.02.2022 10:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🌈 Валјак за бојадисување на sидови со 8 додатоци. Се користи за бојадисување на врати, sидови, таван, покрив и слично.

Карактеристики на производот
✅ Заштеда на боја
✅ Прилагодлив за мазни и рапави површини
✅ Погодно за внатрешна и надворешна употреба
✅ Пластичен сад.
✅ Додаток за боење на агли
✅ Додаток за цедење на бојата

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Alatki za navoj

650 МКД

Organizer - Kutija za cevli

280 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам