1 / 11
Se prodavaat vlekaci
11.000 €
Цената не е фиксна
08.07.2019 19:19

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat vlekaci, poveke informacii na 078 208 198
ZDRAVKO ZAG TRANS

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
078208198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам