Logo

кученца American Stafford Terrier

Број на оглас: 3314912 | Објавен на: 08.08.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат кученца од расата American Stafford Terrier.
Родени на 24.06.2019. Шампионско легло.
Спремни за резервација.

Повеќе информации на facebook: https://www.facebook.com/lasta.macedonia
или на телефон: 075/404-258 Сашо
Цена поволна.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 sasho

Потврден огласувач