1 / 7
Procistuvac na voda so filter
750 МКД
04.11.2019 10:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

💧 Филтрирајте и прочистете ја водата, дајте му на вашето семејство само најдобра и здрава вода. Овој филтер за вода ќе ви помогне да го направите највкусното кафе или чај.

✅ 5 Нивоа на филтрација водат кон подобар живот.
✅ Корисникот може да избере 2 опции: филтрирана и нефилтрирана вода.
✅ Има копче што ја менува нефилтрираната вода во филтрирана со помош на КДФ-Нано технологија што ги уништува сите бактерии.
✅ Керамичкиот филтер може лесно да се чисти и повторно да се користи. Насобраните нечистотии се видливи на самиот филтер.
✅ Уредот доаѓа со сите потребни додатоци за да можете лесно да го инсталирате на вашата чешма.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

550 МКД

Digitalna kujnska vaga

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам