Logo

Renault Grand Scenic 1.9 dci 2005 odlicen

Број на оглас: 3315108 | Објавен на: 16.01.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Grand Scenic

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba. Nikogas nemala defekt. Samo servisirani diznite. 7 sedista, kroven bagaznik.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач