Logo

Prodavam air compresor nov

Број на оглас: 3315187 | Објавен на: 25.11.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam air compresor nov nekoristen 250 PS I/ 12 V neupotrebuvan

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Valentina

Потврден огласувач