Logo

Plakar

Број на оглас: 3315327 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.999 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Plakar dvodelen, malku koristen I vo odlicna sostojba. Tel 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач