Logo

Kamin na drva, poln gus!

Број на оглас: 3315340 | Објавен на: 09.12.2019, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gusen kamin na drva koristen samo edna sezona. Kako nov. Se prodava poradi nova pecka na peleti.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач