Logo

Biro I stolica

Број на оглас: 3315344 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.999 МКД
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Kvalitetno izraboteno kancelarisko biro I stolica moderna I udobna. Cena za biroto 5000 den, za stolicata 2000. Zaedno cenata e 6000. Tel 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач