Logo

Podloga

Број на оглас: 3315366 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Вид на оглас: Се продава


Podloga za igranje, meka I malku koristena,16 parcinja. 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач