Logo

Plasticni masicki

Број на оглас: 3315372 | Објавен на: 16.07.2019, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.499 МКД
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Detski plasticni masicki pogodni za pocetno pisuvanje I crtanje, hrana itn. 9 parcinja, sekoe po 600 den. Zaedno 4500 den. 076 432 533 Povelete

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач