Logo

Tabla

Број на оглас: 3315379 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.499 МКД
3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Пишување, цртање, сликање

Вид на оглас: Се продава


Skolska tabla 3000 d, plutena tabla 500 d, detska tabla so magneti 800 d. Zaedno 3500 site. Povelete 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач