Logo

Kamin

Број на оглас: 3315386 | Објавен на: 15.07.2019, 09:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.999 МКД
6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Kamin koristen 2 sezoni zaedno so kumci, 5999 den. 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач