Logo

Masina masini za pvc freza

Број на оглас: 3315389 | Објавен на: 16.09.2019, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava freza yilmaz marka vo odlicna sostojba.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Pvc