Logo

Termo pecka

Број на оглас: 3315390 | Објавен на: 15.07.2019, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.499 МКД
2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Termo pecka, ispravna I vo odlicna sostojba. 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач