Logo

Plasticna kuka

Број на оглас: 3315392 | Објавен на: 15.07.2019, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.499 МКД
5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Вид на оглас: Се продава


Plasticna kuka so topcinja za igranje I zabava za deca. Ispravna, malku koristena. Povelete 076 432 533

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач