Logo

AUDI A3 2.0TDI

Број на оглас: 3315450 | Објавен на: 16.07.2019, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 102 kw / 139 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2004 2.0 napraven servis
Abs
Esp
Koza
Al bandasi 16 so 4 novi gumi
El stakla,retrovizori
Poveke inf na tel 078 234 180

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач