1 / 6
Se prodava kamjon
6 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.02.2020 19:18

Прилеп / Прилеп

Gazela 2008 nosivost 1500 kg sega registrirano prv gazda se vozi zo B kategoria eyro 4 jovan 075214511. Mozi i zamena za kola. Ima prostor za dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Toni
Потврден огласувач
075351882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам