Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI DIZEL AUTOMATIC OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3316248 | Објавен на: 20.07.2019, 03:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ZAFIRA DIZEL CDTI AUTOMATIC TRANSMISSION UVOS OD SVAJCARIJA ODLICNA SOSTOJBA SERVISNA ISTORIJA

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач