Logo

Skoda 100l skoda 100s oldtimer oldtimer

Број на оглас: 3316561 | Објавен на: 16.07.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Друг модел

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 46 kw / 63 ks

Цена: 2.000 €
2.001 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva skoda 100l 1973godina

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ayan

Потврден огласувач