Logo

se prodava stan

Број на оглас: 3316571 | Објавен на: 29.09.2019, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava ednosoben stan kaj picerija dolcino

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Joki

Потврден огласувач