1 / 1
Road bike Bianchi Impulso
750 €
Цената не е фиксна
24.11.2019 16:13

Прилеп / Прилеп

Продавам Road bike Bianchi Impulso комплет Shimano 105 Л големина 55цм. Цена 750 Евра. Може замена за Mountain bike со моја доплата.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
078208817
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам