Logo

THERMOR EVIDENCE 2.5kw

Број на оглас: 3317009 | Објавен на: 14.08.2019, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam panel THERMOR 2.5kw raboten 2 sezoni

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Petar Pan

Потврден огласувач