Logo

Prodavam pikado

Број на оглас: 3317026 | Објавен на: 11.07.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Вид на оглас: Се продава


Nemam sliki posto e skladirano vo garaza pikadoto e super socuvano funkcionalno za vo kafeterija ili igroteka poveke info na tell 078 344 147

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Iko

Потврден огласувач