Logo

Klupi I stolici

Број на оглас: 3317473 | Објавен на: 15.07.2019, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.999 МКД
19.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


3 klupi nikade osteteni, koristeni samo 2 godini 15000den; 11 stolici pogodni za kancelarija I dom zacuvani I funkcionalni 1-700den., site 11-6000den. Extra povolna cena za kupuvanje zaedno!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Марјан Н.

Потврден огласувач