1 / 4
Se iznajmuva za familija ili firma...
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2022 10:43

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1958

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Stara rampa kisela voda

Stanot se iznajmuva po dogovor na podolg period za za Interesirani pisete ili barajte me na 075 308 720 Goran stanot e skromen I ne e skap do kolku e na podolg rok pozz.... Samo odgovorni luge

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

gogo
Потврден огласувач
075308720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам