Logo

Peugeot 307 vo top sostojba

Број на оглас: 3318024 | Објавен на: 12.07.2019, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 vo top sostojba servisirana so site fakturi so full oprema na nea se funkcionira +uste eden par zimski gumi so felgi i gumite na nea se novi

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач