Logo

IVECO DAILY

Број на оглас: 3318845 | Објавен на: 19.11.2019, 02:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA IVECO DAILY 2002 GODINA,VO ODLICNA SOSTOJBA SO 24 SEDISTA,REGISTRIRANO...
ZA POVEKE INFORMACII NA TEL. 070238021

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач