Logo

Mercedes ml 350 bluetec 4matic

Број на оглас: 3318999 | Објавен на: 30.05.2020, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 258 kw / 351 ks

Цена: 30.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes ml 350 bluetec 4matic kolata e na makedonski tablici socuvana kako nova bez niedna mana i bez nikakvo vlozuvanje vo nejze moze da se proveri kilometraza kade sakate

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач