Se prodava niva Begova Livada
По Договор
23.11.2021 10:32

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1380 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva Begova Livada vo industriska zona vednas pokraj patot kontakt 075 584 374

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

075873856
Потврден огласувач
000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам