Logo

PVC vrata i prozori komplet so staklo prozorite se so mehani

Број на оглас: 3319415 | Објавен на: 14.07.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Pvc vrata so dimenzii
visina-253cm
Sirina-81.5cm

Pvc prozor koj moze da se montira vo g so dva segmenti
I- segment
visina-106cm
dolzina-252cm
II-segment
visina-106cm
dolzina-130cm
Pvc prozor so pregradi koj moze da se montira vo g so dva segmenti
I-segment
visina-174cm
dolzina-404cm
II-segment
visina-174cm
dolzina-154cm

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  darko

Потврден огласувач