Logo

FIAT PANDA 4X4 CROSS , 2006 GOD

Број на оглас: 3320421 | Објавен на: 30.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваSe prodava Fiat Panda :
- 2006 god
-4X4 CROSS
-donesena od Ch
-servisirana pred eden mesec
-registirana do mart 2020
-elektrika na prozori
-elektrika na retrovizori
-City servo
-Klima
-komandi na volan
-Zatemnati stakla so atest

Za povekje info
070-330-154

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  vitara

Потврден огласувач