Logo

Golf 5 1.4 55kw

Број на оглас: 3320676 | Објавен на: 18.05.2020, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


https://m.facebook.com/groups/543660169076928?view=permalink&id=2229050063871255
Se prodava Golf 5 2005 god Benzin/Plin so atest,zelen karton i novi 4x zimski gumi+napraven redoven servis.Inf na tel: 078672708

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Зоки

Потврден огласувач