1 / 2
Selfie stick
99 МКД
Цената е фиксна
19.07.2019 12:53

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики:
- Мулти-функционален
- За секаков вид и големина на паметен телефон.
- Лесен за користење, со кабле за поврзување.
📲Нарачајте на тел број 072 255 900 или во инбокс.
🚛Доставуваме до дома +140 денари до сите градови и села.
https://www.facebook.com/gadget.mk/

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Се продава од:

Gadget.mk
Потврден огласувач
072255900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам