Logo

PRODAVAM-MENUVAM -STAN ZA KUKA-

Број на оглас: 3322337 | Објавен на: 03.10.2019, 03:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 56 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: partizanska 112

Цена: 32.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM MENUVAM STAN NASPROTI BOLNICA SOLIDNO ODRZAN NA SUPER LOKACIJA IMA HODNIK-DNEVNA SO TRPEZARIJA -GOLEMA KUJNA- KUPATILO-SPALNA + BALKON SPREMA PARTIZANSKA A DRUGIOT BALKON E SPOEN SO DNEVNATA SOBA--- PODRUM-----ZA KUKA DO- 20,000eur SO VASA DOPLATA-- PO DOGOVOR PONUDETE

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач